Petíció átvételének kérése

DCIM100SPORT
Megosztás Facebookon

A KKDSZ a mai napon levelet juttatott el Balog Zoltán miniszterhez, melyben kéri, hogy a KKDSZ demonstrációján, 2015. január 20-án, kedden felolvasandó petíciót az esemény napján 18 óra 25 perckor az Emberi Erőforrások Minisztériumában vegye át.
A levél az alábbi linkre kattintva olvasható:
Peticio_atvetelenek_kerese

Kapcsolódó cikkek

KKDSZ a Klubrádióban

KKDSZ a Klubrádióban

Műsorok Archívum | Klubrádió Az adásban Szűcs Viktóriával, a Bölcsődei Dolgozók Demokratikus Szakszervezetének (BDDSZ)elnökével, majd Dobrovits Orsolya, a Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók...