Legyél…

fesz logo
Megosztás Facebookon

Május 12-én, 16 óra 30-kor a Clark Ádám téren. Onnan 17:00-kor egy békés, politikamentes vonulás indul a Kossuth Lajos téren át az Egészségügyért Felelős Államtitkársághoz, ahol 19:15-kor átadják az egészségügyi dolgozók a követeléseiket.

A KKDSZ szolidáris az „Őszintén az Egészségügyről Akciószövetség” demonstrációjával és várja a saját tagjait is a megmozdulásra! A felhívás teljes szövege letölthető itt. Részletek a www.fesz.eu a www.oszinten.hu oldalakon

Kapcsolódó cikkek

KKDSZ a Klubrádióban

KKDSZ a Klubrádióban

Műsorok Archívum | Klubrádió Az adásban Szűcs Viktóriával, a Bölcsődei Dolgozók Demokratikus Szakszervezetének (BDDSZ)elnökével, majd Dobrovits Orsolya, a Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók...