Az adásban Szűcs Viktóriával, a Bölcsődei Dolgozók Demokratikus Szakszervezetének (BDDSZ)elnökével, majd Dobrovits Orsolya, a Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók Szakszervezetének (KKDSZ) elnökével, és végül Lengyel Tiborral, a Magyarországi Mentődolgozók Szövetsége (MOMSZ) elnökségi tagjával beszélgettünk az ágazatok dolgozóinak helyzetéről és arról, mit várnak az újonnan felálló szaktárcáktól, illetve a kormánytól.
Dobrovits Orsolyával a 20. perctől beszél Selmeci János szerkesztő
Fotó Pixabay https://pixabay.com/hu/images/download/x-8052497_1920.png


