Gyászol a levéltáros szakma

4783
Megosztás Facebookon

Elhunyt Dr. Bősze Sándor a MNL Somogy Megyei Levéltárának igazgatója.
Dr. Bősze Sándor nemcsak alapító tagja volt a KKDSZ-nek, hanem néhány éve a kimagasló szakszervezeti tevékenységéért Pro Meritis díjban is részesült. Temetéséről később intézkednek.  Levéltáros.hu:  Elhunyt Bősze Sándor (1957-2014)

 

Kapcsolódó cikkek

KKDSZ a Klubrádióban

KKDSZ a Klubrádióban

Műsorok Archívum | Klubrádió Az adásban Szűcs Viktóriával, a Bölcsődei Dolgozók Demokratikus Szakszervezetének (BDDSZ)elnökével, majd Dobrovits Orsolya, a Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók...