Bérkövetelés

allatkert
Megosztás Facebookon

Bérkövetelésre vonatkozó tárgyalást kezdeményezett a KÖZDEMOSZ (Közszolgálati Szakszervezetek Demonstrációs és Sztrájkbizottság). A követelés tartalmára tekintettel, a kérést Orbán Viktor miniszterelnök Varga Mihály pénzügy miniszternek továbbította.  Az erről szóló hivatalos tájékoztatás kézhezvételétkövetően Fehér József a KÖZDEMOSZ ügyvivője Varga Mihálynak írt levelet, az egyeztetés pontos időpontjának kitűzését kérve.

Kapcsolódó cikkek

KKDSZ a Klubrádióban

KKDSZ a Klubrádióban

Műsorok Archívum | Klubrádió Az adásban Szűcs Viktóriával, a Bölcsődei Dolgozók Demokratikus Szakszervezetének (BDDSZ)elnökével, majd Dobrovits Orsolya, a Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók...