A Szociális Elégedetlenség Napján

DCIM100SPORT
Megosztás Facebookon

Szociális Elégedetlenség Napját tartották 2014. november 12-én. A KKDSZ szolidaritásáról biztosította a szociális  területen dolgozókat, egyetért velük és támogatja a bérharcukat. A szerdai demonstráció 16 órakor kezdődött az EMMI Arany János utcai székházánál, majd a tömeg a Kossuth térre vonult. Itt került sor Földiák András beszédére is.

Kapcsolódó cikkek

KKDSZ a Klubrádióban

KKDSZ a Klubrádióban

Műsorok Archívum | Klubrádió Az adásban Szűcs Viktóriával, a Bölcsődei Dolgozók Demokratikus Szakszervezetének (BDDSZ)elnökével, majd Dobrovits Orsolya, a Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók...