A KKDSZ az MTM-ről a Klub Rádióban

MTM
Megosztás Facebookon

A Természettudományi Múzeum költöztetésével kapcsolatosan a KKDSZ elnökével készült interjú a Klub Rádióban, 16.45 – 22.42. perc között. 


https://www.klubradio.hu/archivum/esti-gyors-201923-heti-adas-3786?fbclid=IwAR341bngADIf0VG8CrNfUn2BoIPQZW4w-LTvzlfeQywYuN6kPSTNC9YZ5Y8

Kapcsolódó cikkek

KKDSZ a Klubrádióban

KKDSZ a Klubrádióban

Műsorok Archívum | Klubrádió Az adásban Szűcs Viktóriával, a Bölcsődei Dolgozók Demokratikus Szakszervezetének (BDDSZ)elnökével, majd Dobrovits Orsolya, a Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók...