Az Országgyűlés kulturális és sajtóbizottsága február 18-án megtárgyalta azt a törvényjavaslatot, amely „a magas színvonalú művészi alkotómunka közösségi feltételeinek megteremtése érdekében” ingyen az MMA tulajdonába adja a Vigadót, valamint a Műcsarnokot. Földiák András cikke a Népszabadság hasábjain 2013. február 20-án jelent meg. Tovább
A kulturális terület államtitkárai
A területünkön frissen kinevezett államtitkárok: Heidl György, Nagy Ervin, Dr. Sári Zsolt, Tompa Enikő. A kinevezetteknek eredményes munkát kívánunk! Társadalmi...


