Piliscsabai OT-ről az első beszámoló

comments-150276_1280
Megosztás Facebookon

A KKDSZ OT és rendezvénysorozat keretében lezajlott programokról folyamatosan beszámolunk.

Első összefoglalónk Gyapay Veronika, a zalaegerszegi Deák Ferenc Megyei és Városi Könyvtár KKDSZ alapszervezeti titkárhelyettese „tollából”.
Ezúton is köszönet érte Gyapay Veronikának!

 Gyapay Veronika beszámolója

Kiemelt kép: Pixabay

Kapcsolódó cikkek

KKDSZ a Klubrádióban

KKDSZ a Klubrádióban

Műsorok Archívum | Klubrádió Az adásban Szűcs Viktóriával, a Bölcsődei Dolgozók Demokratikus Szakszervezetének (BDDSZ)elnökével, majd Dobrovits Orsolya, a Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók...