Bérfejlesztés ügyében

10
Megosztás Facebookon

„A bérhelyzetet állítottuk a középpontjába annak a találkozónak, melyet Halász János államtitkár úrnál tett a KKDSZ Elnökségét képviselő csoport június folyamán.” Írta Földiák András Balog Zoltán miniszternek. A linkre kattintva olvasható Halász János államtitkár úr válasza, amit  Balogh Zoltán miniszter úrnak küldött levél -re kapott a KKDSZ.

Kapcsolódó cikkek

KKDSZ a Klubrádióban

KKDSZ a Klubrádióban

Műsorok Archívum | Klubrádió Az adásban Szűcs Viktóriával, a Bölcsődei Dolgozók Demokratikus Szakszervezetének (BDDSZ)elnökével, majd Dobrovits Orsolya, a Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók...