A pénzhiány a könyvtárost és a levéltárost is forradalmárrá teszi

csoticsaba
Megosztás Facebookon

Már 7 éve nem volt béremelés – nyilatkozta a KKDSZ országos demonstrációja után Csóti Csaba alelnök. Nemcsak hogy ennyi ideje nem volt béremelés, hanem ami érvágást jelentett a családoknak, és szinte elviselhetetlenné tette a mindennapi létfenntartást, az a 13. havi fizetés megvonása és majdnem az összes egyéb juttatás elvétele.  Interjú Csóti Csaba alelnökkel a sonline.hu -n

csoticsaba

Kapcsolódó cikkek

KKDSZ a Klubrádióban

KKDSZ a Klubrádióban

Műsorok Archívum | Klubrádió Az adásban Szűcs Viktóriával, a Bölcsődei Dolgozók Demokratikus Szakszervezetének (BDDSZ)elnökével, majd Dobrovits Orsolya, a Közgyűjteményi és Közművelődési Dolgozók...