Már 7 éve nem volt béremelés – nyilatkozta a KKDSZ országos demonstrációja után Csóti Csaba alelnök. Nemcsak hogy ennyi ideje nem volt béremelés, hanem ami érvágást jelentett a családoknak, és szinte elviselhetetlenné tette a mindennapi létfenntartást, az a 13. havi fizetés megvonása és majdnem az összes egyéb juttatás elvétele. Interjú Csóti Csaba alelnökkel a sonline.hu -n
Fehér Renátó a KKDSZ kampányáról
2016. május 5-én a Tilos rádió egyik adásában, az adás második felében közművelődési kérdésekről, az ágazat bérfejlesztésének szükségességéről és a...



